Купити квадроцикл в Україні

Ціну на новий квадроцикл можна порівняти з вартістю бюджетного іноземного автомобіля. Тому, багато любителів даного засобу пересування замислюються про те, щоб придбати потриманий варіант. Хочемо відзначити той факт, що на відміну від машин, б/у квадроцикли із-за кордону до нас не завозять через високі транспортні витрати. Так що, на нашій дошці оголошень, як і на будь-який інший в Україні, ви знайдете тільки нові моделі з салонів і магазинів або квадроцикли від приватних осіб, які були раніше придбані в нашій країні.

Наш сайт — ваш найкращий помічник з пошуку нового засобу пересування. Ми володіємо великою базою оголошень про продаж квадроциклів від продавців з різних міст. Вона дозволить вам без особливих труднощів знайти потрібну модель, переглянути її опис, фотографії і дізнатися контактні дані власника. Якщо ви остаточно вирішили купити б/у техніку, то зверніть увагу не тільки на приватні оголошення, але і на ті, які викладають компанії. У них ціна може бути дорожче, але в цьому випадку ви будете спокійно себе почувати в процесі угоди, так як компанія з хорошою репутацією — гарант безпечної та якісної покупки.

Квадроцикли: купити на Uamoto

Найпопулярнішими квадроциклами як на вторинному, так і на первинному ринку вважаються японські моделі. Купуючи такий екземпляр, раніше вживаний, можна бути впевненим, що він ще довго буде справно служити своєму новому власнику. Головне вчасно проводити плановий технічний огляд.

Якщо ви зробили вибір на нашому сайті і домовилися з продавцем про зустріч, то при огляді техніки зверніть увагу на наступні моменти:

  • Гарний зовнішній вигляд. Допустимі невеликі подряпини або потертості на багажнику, дузі, облицюванні, але не повинно бути вм"ятин або слідів зафарбовування.

  • Наявність великої кількості наклейок або спортивних номерів, також турбуючий знак;

  • Оцініть пробіг, який показує одометр, але не варто на нього сильно розраховувати, так як він може бути підкрученим;

  • Загляньте під сидіння, чи немає там води або бруду, оцініть наскільки доглянутий акумулятор;

  • Якщо техніка має недбалий вигляд, то це говорить про те, що за нею погано доглядали і не проводили планове ТО. В цьому випадку, краще відмовитися від даного варіанту і зверніть увагу на інші пропозиції, яких на нашій дошці оголошень досить багато.

Квадроцикл: ціна

Як ми писали раніше, якщо ви знайшли дешевий варіант, то варто бути дуже уважним. На нашому сайті ми спеціально створили розділ з шахраями, які перебувають у розшуку, щоб убезпечити своїх користувачів. Робіть перевірку продавця по цій базі і будьте додатково захищені від несприятливих наслідків.